kırmızı huawei mate 20 pro

‘Huawei Mate 20 Pro’ Yeni Renk Seçenekleri Geliyor

Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta yapılan sızıntı ile birlikte, Huawei Mate 20 Pro’nun yeni renk seçenekleri gün yüzüne çıkartılmıştı. 

Kırmızı ve yıldız mavisi renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak olan Huawei Mate 20 Pro yeni seçenekleri için beklenen tarihi sonunda açıkladı. İşte karşınızda, kırmızı Mate 20 Pro! 

Huawei Mate 20 Pro yeni renk seçenekleri için tarih verildi!

kırmızı huawei mate 20 pro

Geçtiğimiz hafta yapılan sızıntıyla beraber gün yüzüne çıkartılan Mate 20 Pro‘nun yeni renk seçenekleri oldukça çok konuşulmuştu. Şimdi ise, söz konusu bu renk seçenekleri hakkında bir takım açıklamalarda bulunan Huawei,  yapmış olduğu açıklama ile birlikte yeni renk seçeneklerinin, 10 Ocak Perşembe günü ön siparişe açılacağını müjdeledi.

Ayrıca söz konusu yeni modellerin Vmall üzerinden listelendiğini de özellikle belirtelim.  Açıklanan fiyatlara göre Huawei, kırmızı ve yıldız mavisi modellerinin 8/128 GB‘lık versiyonu için 875 dolar/765 Euro gibi bir fiyat etiketi belirlemiş durumda.

Ayrıca, 256 GB’lık Mate 20 Pro modelleri içinse 990 dolar/870 Euro gibi bir fiyat etiketi belirtleyen  Huawei, söz konusu bu modelleri kısa süre içerisinde Avrupa’da da satışa sunmayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir:  Yeni Ford Focus, 2018’i Avrupa’dan aldığı 12 ödülle kapattı